Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

Teren rekreacyjny

Budynki, w których znajdują się nasze domki letniskowe i mieszkania wakacyjne usytuowane są w obrębie naszej nieruchomości. W skład posesji wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową.

Domki i mieszkania rozsiane są po rozległym terenie. Bezpośrednio do budynku z mieszkaniami wakacyjnymi na parterze przylega duży ogrodzony ogród (drzewa i krzewy owocowe, trawnik, plac zabaw dla dzieci – huśtawki, piaskownica), przy czym każde z mieszkań na parterze ma do dyspozycji zadaszony duży taras oraz własną strefę ogrodu, natomiast mieszkania na I piętrze znajdujące się w budynku obok ogrodu posiadają tarasy, jeden duży słoneczny częściowo zadaszony taras z widokiem na zalew i ogród drugi mniejszy tarasik. 

Z kolei każdy z domków korzysta z własnej umownej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Każdy domek posiada również taras z częściowym zadaszeniem.

Ogród daje możliwość aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dla dzieci urządziliśmy place zabaw, osoby dorosłe mogą korzystać z dużej przestrzeni (trawnik 1 ha,  letnia kuchnia, leżaki pod rozłożystymi orzechami). Do użytku naszych Gości jest również - "Orzechówka" składającą się sali klubowej oraz z zacisznych zadaszonych tarasów, umożliwiających wypoczynek na świeżym powietrzu również w dni pochmurne (w "Orzechówce" dostępny stół do ping-ponga, piłkarzyki i inne gry). Oprócz "Orzechówki" na terenie posiadamy również świetlicę z zapleczem. Dla naszych Gości uruchomiliśmy również darmowy dostęp do bezprzewodowego INTERNET-U (WiFi).

Obok domków i mieszkań istnieje możliwość zaparkowania samochodu. PARKING ZA DARMO!!!
Do dyspozycji gości również rowery, żaglówka "Optymist" oraz specjalny wózek na sprzęt wodny i windsurfingowy do transportu na plażę nad zalewem.

Nasz obiekt nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi nad morzem. Krótkie wczasy z dziećmi, długie wakacje z pociechami, czy parodniowy urlop z dziećmi u nas to gwarancja spokoju, braku tłumów i hałasów promenady. U nas dzieci mają miejsce, urządzenia i przestrzeń do wypoczynku a Rodzice święty spokój i wszystko to wliczone w cenę pobytu!! Mogą Państwo przyjechać ze znajomymi, wynająć niezależne mieszkania z własnym ogrodem lub domki. Nikt nie będzie Państwu przeszkadzać w odpoczynku i zabawie z dziećmi (wiemy to bo sami mamy małe dzieci). Wieczorem można grillować a następnego dnia spokojnie wyspać w cieniu orzecha, czereśni, jabłoni lub malin. Polecamy również boisko do siatkówki i piłki nożnej urządzone na trawie, jest też kosz go koszykówki i trampoliny. W ogrodzie znajduje się ww. plac zabaw dla dzieci, rozbudowany w 2013 roku o centrum sprawności renomowanej firmy. Jest też piaskownica dla maluchów. Dużym atutem wypoczynku u nas jest przestrzeń. Zadbaliśmy o to aby domki znajdowały się w odpowiedniej odległości od siebie. 

Wakacje z dziećmi u nas to również możliwość plażowania na plaży nad zalewem, gdzie bardzo rozległa płycizna i ciepła woda umożliwia bezpieczną kąpiel z dziećmi. Plaża dla dzieci ale nie tylko, bo to raj dla amatorów windsurfing-u i kitesurfing-u. Przy zachodnich wiatrach dominujących w tej okolicy pływa się wzdłuż brzegu. To idealne miejsce do nauki pływania. Z naszej nieruchomości widać gołym okiem jakie warunki panują na wodzie a plaża jest w odległości około 700 m, można więc dowieść sprzęt na specjalnym wózku dostępnym dla naszych gości. Plaża nad zalewem to również miła alternatywa w weekend-y, kiedy centralne plaże nadmorskie zapełniają się nie do wytrzymania. Można korzystać z pomostu rekreacyjnego nad zalewem (200 m od naszej nieruchomości), do którego prowadzi grobla wśród trzcin, z pomostu można łowić ryby i kąpać się (płytka woda),  widać również pięknie w oddali Dziwnów z portem. Oczywiście polecamy także odpoczynek na plaży w Dziwnówku do której można dojść piechotą specjalnym, bezpiecznym nowo odremontowanym chodnikiem z Wrzosowa, jest to bezpieczna aleja spacerowo-rowerowa oświetlona i oddzielona pasem zieleni od szosy. Spacerek na plażę jest dodatkowym wysiłkiem ale spokój w naszym ogrodzie rekompensuje go. Można oczywiście korzystać z rowerów aby dojechać asfaltową ścieżką  rowerową do Dziwnówka, wówczas to miła przejażdżka a wiaterek ochłodzi opaleniznę. 
O innych atrakcjach w okolicy można przeczytać tutaj.

Uwaga ogólna do zdjęć umieszczonych na naszej stronie www: ze względu na zmiany naturalne lub poczynione inwestycje część zdjęć może być nieaktualna, np. wnętrza domków różnią się między sobą drobnymi elementami wyposażenia, występują nowe elementy zagospodarowania terenu, itp.

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik