Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

O nas

Galeria zdjęć

przykładowy domek wjazd czereśnia
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Oferujemy do  wynajęcia domki letniskowe usytuowane we Wrzosowie nr 43 obok Dziwnówka.

Zapraszamy na wypoczynek do Wrzosowa obok Dziwnówka 
Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się 700 m od plaży nad zalewem Wrzosowskim oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem. Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki letniskowe otoczone bardzo dużym teren zielonym.
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się turystyką od 2002 roku, w tym czasie systematycznie powiększamy bazę noclegową i rozwijamy nasz obiekt. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową. Staramy sie o kameralność i rodzinną atmosferę. Szczególną troską otaczamy rodziny z małymi dziećmi. 
Budynki, w których znajdują się domki usytuowane są w obrębie naszej posesji, w skład której wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika, place zabaw dla dzieci i zadaszona salka rekreacyjna, świetlica (ping-pong, piłkarzyki). 
Oferujemy kilka rodzajów domków letniskowych: domki murowane typu A (z dwoma sypialniami) oraz tzw. Białe Domki typ B - mniejsze domki drewniane (z jedną sypialnią). Domki różnią się wielkością.
Każdy z domków korzysta z własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Każdy domek posiada również taras z częściowym zadaszeniem. 
Nasz obiekt nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi. Krótkie wczasy z dziećmi, długie wakacje z pociechami, czy parodniowy urlop z dziećmi u nas to gwarancja spokoju, braku tłumów i hałasów promenady. U nas dzieci mają miejsce, urządzenia i przestrzeń do wypoczynku a Rodzice święty spokój i wszystko to wliczone w cenę pobytu!! Na terenie naszego ośrodka są place zabaw, boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko itp. W 2010r. oddano do użytku nowy ogólnodostępny pomost rekreacyjny nad zalewem w odległości około 150 m od naszej nieruchomości. 700 m od nas jest plaża nad Zatoką Wrzosowską. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego ośrodka jest mała rodzinna stadnina koni z mozliwością wykupienia lekcji jazdy.

\\\"Spokojne i ciepłe miejsce. Z tarasikiem przed domem gdzie zawsze z wielką radością można z rana napić się kawy. Pokoje ładne i czyste. A to co dla mnie najważniejsze to możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Polecam wszystkim którzy chcą miło i spokojnie spędzić wakacje i odpocząć od miejskich hałasow"\\\

Komentarz pochodzi z witryny Nocowanie.pl

\\\"Domek b.dobrze wyposażony i jego otoczenie, wspaniała oszklona weranda, w której można spędzać czas w razie deszczu czy wieczorami, odległości pomiędzy domkami zapewniające intymność i dużo różnych atrakcji dla dzieci, które w ogóle nie chciały schodzić z placu zabaw (mojemu nawet nie chciało się jeździć nad morze, bo zabawa z innymi była lepsza). Cudowny pomysł z postawieniem domków w sadzie i obsadzeniem ich wokół kwiatami, malinami i winogronem. Dawno już nie zbierałam malin prosto z krzaka. Super miejsce dla psów - rewelacyjny wybieg dla nich i świetna baza spacerowa. Świetnie, że można za małe pieniądze wypożyczyć całkiem dobrze wyglądające rowery (a dziecinne gratis!). Wspaniała lokalizacja - do morza 2,5 km, a obok zalew z pięknymi widokami. Przesympatyczny pies właścicieli, wspaniale bawił się z naszym psem, który zazwyczaj ma duże opory przed zbliżeniem się do innego psa. Bardzo sympatyczni właściciele - przyjechaliśmy z opóźnieniem przez wypadek dziecka, sami zaproponowali nam przesunięcie terminu pobytu."\\\

Opinia pochodzi z witryny Booking.com

=============================================================================

Regulamin ośrodka „Pod Orzechem” – regulamin obowiązuje dla całego ośrodka „Pod Orzechem”,  dotyczy naszych Gości a także wszystkich osób ich odwiedzających. Użyty w dalszej części termin „domek” odnosi się również do mieszkań wakacyjnych i pokoi.

 1. Doba pobytowa zaczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 10.00. Zatrzymanie domku będzie traktowane jako odpłatne przedłużenie pobytu.
 2. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00 rano. W godzinach ciszy nocnej osoby wynajmujące domek a także osoby ich odwiedzające powinny zachowywać się w domku i jego otoczeniu w sposób niezakłócający spokoju innych osobom. Po 23.00 w nocy osoby wjeżdżające na teren „Pod Orzechem” zobowiązane są do zamykania bramy.
 3. Wynajmujący domek nie może podnajmować go osobom trzecim.
 4. W domkach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np. psy, koty itd., chyba, że zostanie to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka.
 5. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 6. W domkach obowiązuje zakaz przestawiania i wynoszenia na zewnątrz mebli, chyba że zostało to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka. 
 7. Za każdym domkiem znajduje się grill do użytku Gości, który po użyciu należy wyczyścić. W domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb. Ryby można przygotowywać i smażyć w wyznaczonej do tego celu tzw. „letniej kuchni” znajdującej przy pralni.
 8. Punkty gromadzenia śmieci bytowych znajdują się w wyznaczonych miejscach na terenie ośrodka. Prosimy o osobne segregowanie papieru, plastików i szkła.
 9. Korzystających z sal rekreacyjnych tzw. „orzechówka” i świetlica, prosimy o pozostawienie porządku, szczególnie dotyczy to piłeczek ping-pong-owych.
 10. Z urządzeń na placu zabaw dzieci powinny korzystać pod opieką opiekunów zgodnie z regulaminem placu zabaw. Przed wypożyczeniem rowerów prosimy zgłosić zamiar. Piłki i urządzenia typu hulajnogi, rowerki, gokarty, wózeczki itp. prosimy odstawiać do rowerowni obok „orzechówki”.
 11. Telefony do lekarzy, adresy instytucji, itp. oraz hasło do Wi-Fi znajduje się na tablicy ogłoszeń.
 12. Po zakończeniu pobytu korzystający z wypoczynku powinni opuszczając domek pozostawić go w takim stanie jakim go zastali. Należy posprzątać zajmowany domek, teren wokół domku oraz wynieść nieczystości do pojemników na śmieci. Przedstawiciel „Pod Orzechem” ma prawo sprawdzić stan techniczny i użytkowy opuszczanych pomieszczeń. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych z winy Gości lub z winy osób ich odwiedzających, wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną. Przed opuszczeniem domku należy sprawdzić czy nie pozostawiono wartościowych rzeczy.
 13. Ośrodek „Pod Orzechem” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów należących do przebywających w ośrodku osób.
 14. Na terenie ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do osób przebywających na terenie ośrodka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Regulamin dla Gości przebywających w OBIEKCIE wraz z psem

 1. Właściciel psa zobowiązany jest posiadać przy sobie książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami w tym obowiązkowo przeciw wściekliźnie oraz kaganiec i smycz.
 2. Obiekt zabrania przyjazdu ze zwierzętami ras powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, a w szczególności: Amerykański Pit Bull Terrier, Amerykański Staffordshire Terrier, Pies z Majorki – Perro de Presa Mallorguin, Buldog Amerykański, Dog Argentyński, Pies Kanaryjski – Perro de Presa Canario, Tosa Inu, Rottweiler, Akbash Dog, Anatolian Karabash, Moskiewski Pies Stróżujący, Owczarek Kaukaski
 3. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów na teren: stref rozrywki dla dzieci, zewnętrznych placów zabaw.
 4. Właściciel zobowiązany jest do zapewnienia psu: smyczy, kagańca, miski, ręcznika do wycierania łap oraz posłania, a także woreczków na odchody.
 5. Pies na terenie ośrodka musi być pod kontrolą właściciela.
 6. Pies nie może zakłócać wypoczynku osób przebywających w Obiekcie. W przypadku pozostawienia psa samego personel Obiektu ma prawo wejść do lokalu nawet pod nieobecność właściciela i wyprowadzić psa na dwór.
 7. Gość zobowiązuje się do natychmiastowego sprzątania nieczystości po psie. W celu załatwiania potrzeb fizjologicznych, psa należy wyprowadzać poza teren Obiektu.
 8. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zabrudzenia lub zniszczenia w wyposażeniu oraz w urządzeniach technicznych Obiektu poczynione przez psa.
 9. Właściciel psa zwalnia Obiekt i jego pracowników z wszelkiej odpowiedzialności za wszystkie szkody wyrządzone przez psa na osobach trzecich i mieniu tych osób.
 10. W przypadku powtarzających się skarg innych gości Obiektu na zachowanie psa, Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług (w szczególności pobytu) właścicielowi takiego psa.

 =============================================================================

 

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik