Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

O nas

Galeria zdjęć

przykładowy domek wjazd czereśnia
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Oferujemy do  wynajęcia domki letniskowe usytuowane we Wrzosowie nr 43 obok Dziwnówka.

Zapraszamy na wypoczynek do Wrzosowa obok Dziwnówka 
Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się 700 m od plaży nad zalewem Wrzosowskim oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem. Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki letniskowe otoczone bardzo dużym teren zielonym.
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się turystyką od 2002 roku, w tym czasie systematycznie powiększamy bazę noclegową i rozwijamy nasz obiekt. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową. Staramy sie o kameralność i rodzinną atmosferę. Szczególną troską otaczamy rodziny z małymi dziećmi. 
Budynki, w których znajdują się domki usytuowane są w obrębie naszej posesji, w skład której wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika, place zabaw dla dzieci i zadaszona salka rekreacyjna, świetlica (ping-pong, piłkarzyki). 
Domki skupione są w dwóch kompleksach \\\\\\\"Pod Orzechem\\\\\\\" - większe domki oraz \\\\\\\"Białe Domki\\\\\\\" - mniejsze domki. Każdy z domków korzysta z własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Każdy domek posiada również taras z częściowym zadaszeniem. 
Nasz obiekt nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi. Krótkie wczasy z dziećmi, długie wakacje z pociechami, czy parodniowy urlop z dziećmi u nas to gwarancja spokoju, braku tłumów i hałasów promenady. U nas dzieci mają miejsce, urządzenia i przestrzeń do wypoczynku a Rodzice święty spokój i wszystko to wliczone w cenę pobytu!! Na terenie naszego ośrodka są place zabaw, boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko itp. W 2010r. oddano do użytku nowy ogólnodostępny pomost rekreacyjny nad zalewem w odległości około 150 m od naszej nieruchomości. 700 m od nas jest plaża nad Zatoką Wrzosowską. 

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik