Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

O nas

Galeria zdjęć

przykładowy domek wjazd czereśnia
Kliknij aby powiększyć zdjęcie

Oferujemy do  wynajęcia domki letniskowe usytuowane we Wrzosowie nr 43 obok Dziwnówka.

Zapraszamy na wypoczynek do Wrzosowa obok Dziwnówka 
Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się 700 m od plaży nad zalewem Wrzosowskim oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem. Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki letniskowe otoczone bardzo dużym teren zielonym.
Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się turystyką od 2002 roku, w tym czasie systematycznie powiększamy bazę noclegową i rozwijamy nasz obiekt. Na terenie naszej nieruchomości prowadzimy również małą rodzinną firmę handlową. Staramy sie o kameralność i rodzinną atmosferę. Szczególną troską otaczamy rodziny z małymi dziećmi. 
Budynki, w których znajdują się domki usytuowane są w obrębie naszej posesji, w skład której wchodzą 2,0 ha terenów zielonych w tym 1,0 ha trawnika, place zabaw dla dzieci i zadaszona salka rekreacyjna, świetlica (ping-pong, piłkarzyki). 
Oferujemy kilka rodzajów domków letniskowych: domki murowane typu A (z dwoma sypialniami) oraz tzw. Białe Domki typ B - mniejsze domki drewniane (z jedną sypialnią). Domki różnią się wielkością.
Każdy z domków korzysta z własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Każdy domek posiada również taras z częściowym zadaszeniem. 
Nasz obiekt nadaje się wyśmienicie na wakacje z dziećmi. Krótkie wczasy z dziećmi, długie wakacje z pociechami, czy parodniowy urlop z dziećmi u nas to gwarancja spokoju, braku tłumów i hałasów promenady. U nas dzieci mają miejsce, urządzenia i przestrzeń do wypoczynku a Rodzice święty spokój i wszystko to wliczone w cenę pobytu!! Na terenie naszego ośrodka są place zabaw, boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce na ognisko itp. W 2010r. oddano do użytku nowy ogólnodostępny pomost rekreacyjny nad zalewem w odległości około 150 m od naszej nieruchomości. 700 m od nas jest plaża nad Zatoką Wrzosowską. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego ośrodka jest mała rodzinna stadnina koni z mozliwością wykupienia lekcji jazdy.

\\\"Spokojne i ciepłe miejsce. Z tarasikiem przed domem gdzie zawsze z wielką radością można z rana napić się kawy. Pokoje ładne i czyste. A to co dla mnie najważniejsze to możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Polecam wszystkim którzy chcą miło i spokojnie spędzić wakacje i odpocząć od miejskich hałasow"\\\

Komentarz pochodzi z witryny Nocowanie.pl

\\\"Domek b.dobrze wyposażony i jego otoczenie, wspaniała oszklona weranda, w której można spędzać czas w razie deszczu czy wieczorami, odległości pomiędzy domkami zapewniające intymność i dużo różnych atrakcji dla dzieci, które w ogóle nie chciały schodzić z placu zabaw (mojemu nawet nie chciało się jeździć nad morze, bo zabawa z innymi była lepsza). Cudowny pomysł z postawieniem domków w sadzie i obsadzeniem ich wokół kwiatami, malinami i winogronem. Dawno już nie zbierałam malin prosto z krzaka. Super miejsce dla psów - rewelacyjny wybieg dla nich i świetna baza spacerowa. Świetnie, że można za małe pieniądze wypożyczyć całkiem dobrze wyglądające rowery (a dziecinne gratis!). Wspaniała lokalizacja - do morza 2,5 km, a obok zalew z pięknymi widokami. Przesympatyczny pies właścicieli, wspaniale bawił się z naszym psem, który zazwyczaj ma duże opory przed zbliżeniem się do innego psa. Bardzo sympatyczni właściciele - przyjechaliśmy z opóźnieniem przez wypadek dziecka, sami zaproponowali nam przesunięcie terminu pobytu."\\\

Opinia pochodzi z witryny Booking.com

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik