Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

Domki Pod Orzechem

 

Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się we Wrzosowie w pobliżu zalewu Wrzosowskiego oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem.  Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki, które znajdują się w ogrodzie w otoczeniu zieleni.
Oferujemy domki murowane (Pod Orzechem) oraz drewniane (Białe Domki).

Domki murowane LUX - Pod Orzechem

Powierzchnia użytkowa każdego domku około: 35m2. Domek jest murowany, parterowy, ocieplony, o solidnej konstrukcji, wnętrze wyłożone boazerią.
Struktura pomieszczeń w domku:
1. w pełni umeblowany salonik z dużym panoramicznym oknem z wyjściem na taras (w saloniku miejsce do spania),
2. aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem,
3. dwie małe osobne sypialnie (w każdej dwa łóżka i szafa),
4. łazienka (natrysk), umywalka, wc.

Domki znajdują się w ogrodzie, wśród drzew owocowych i krzewów malin, obok dużego trawnika, otwartej przestrzeni z widokiem na zalew. Każdy z nich posiada duży, częściowo oszklony taras z wyjściem bezpośrednio na teren przyległy. Każdy z domków korzysta z umownej własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem. Widok z domków umożliwia obserwowanie boiska i placu zabaw dla dzieci. Wieczorem można grillować a następnego dnia spokojnie wyspać w cieniu orzecha, czereśni, jabłoni lub malin. W sąsiedztwie domków można zaparkować samochód. Parking za darmo!
Opis terenu rekreacyjnego i atrakcji w okolicy znajdą Państwo na innych podstronach. 

\\\"Spokojne i ciepłe miejsce. Z tarasikiem przed domem gdzie zawsze z wielką radością można z rana napić się kawy. Pokoje ładne i czyste. A to co dla mnie najważniejsze to możliwość przyjazdu ze zwierzętami. Polecam wszystkim którzy chcą miło i spokojnie spędzić wakacje i odpocząć od miejskich hałasow"\\\

Komentarz pochodzi z witryny Nocowanie.pl

\\\"Polecam, ośrodek jest przecudowny, domki nowoczesne i słoneczne, przed każdym domkiem plac zabaw dla dzieci. Spokojna i bezpieczna oaza, blisko do morza, gospodarze przemili, zdecydowanie polecam\\\"

Komentarz pochodzi z witryny firmy Meteor.Uwaga ogólna do zdjęć umieszczonych na naszej stronie www: ze względu na zmiany naturalne lub poczynione inwestycje część zdjęć może być nieaktualna, np. wnętrza domków różnią się między sobą drobnymi elementami wyposażenia, występują nowe elementy zagospodarowania terenu, itp.

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik