Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

Cennik i regulaminy

Cennik wynajmu domków. Cena [PLN] za 1 dobę dla 4 osób.


maj-czerwiec

od 24 czerwca do 31 sierpnia
wrzesień
Domki
Pod Orzechem
3-pokojowe
od 300 od 300 do 400

od 300
Białe Domki
2-pokojoweod 180 do 300

Zachęcamy do rezerwacji w okresie maj, czerwiec, wrzesień - atrakcyjne ceny.
Wystawiamy rachunki.

Numer rachunku bankowego:

19 1240 3868 1111 0010 4042 8209

==========================================================

453)

===========================================================

Wszyscy Goście naszych obiektów są zobowiązani do przestrzegania regulaminu
:

Regulamin ośrodka „Pod Orzechem ” – regulamin obowiązuje dla całego ośrodka , dotyczy naszych Gości a także wszystkich osób ich odwiedzających. Użyty w dalszej części termin „domek” odnosi się również do mieszkań wakacyjnych i pokoi.

 1. Doba pobytowa zaczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00. Zatrzymanie domku będzie traktowane jako odpłatne przedłużenie pobytu.
 2. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00 rano. W godzinach ciszy nocnej osoby wynajmujące domek a także osoby ich odwiedzające powinny zachowywać się w domku i jego otoczeniu w sposób niezakłócający spokoju innych osobom. Po 23.00 w nocy osoby wjeżdżające na teren „Pod Orzechem” zobowiązane są do zamykania bramy.
 3. Wynajmujący domek nie może podnajmować go osobom trzecim.
 4. W domkach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np. psy, koty itd., chyba, że zostanie to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka.
 5. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 6. W domkach obowiązuje zakaz przestawiania i wynoszenia na zewnątrz mebli, chyba że zostało to uzgodnione z przedstawicielem ośrodka.
 7. Za każdym domkiem znajduje się grill do użytku Gości, który po użyciu należy wyczyścić. W domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb. Ryby można przygotowywać i smażyć w wyznaczonej do tego celu tzw. „letniej kuchni” znajdującej przy tablicy ogłoszeń.
 8. Punkty gromadzenia śmieci bytowych znajdują się w wyznaczonych miejscach na terenie ośrodka. Prosimy o osobne segregowanie papieru, plastików i szkła.
 9. Korzystających z sali rekreacyjnej tzw. „orzechówki” i świetlicy prosimy o pozostawienie porządku, szczególnie dotyczy to piłeczek ping-pong-owych.
 10. Z urządzeń na placu zabaw dzieci powinny korzystać pod opieką opiekunów zgodnie z regulaminem placu zabaw. Przed wypożyczeniem rowerów prosimy zgłosić zamiar. Piłki i urządzenia typu hulajnogi, rowerki, gokarty, wózeczki itp. prosimy odstawiać do rowerowni obok „orzechówki”.
 11. Telefony do lekarzy, adresy instytucji, itp. oraz hasło do Wi-Fi znajduje się na tablicy ogłoszeń.
 12. Po zakończeniu pobytu korzystający z wypoczynku powinni opuszczając domek pozostawić go w takim stanie jakim go zastali. Należy posprzątać zajmowany domek, teren wokół domku oraz wynieść nieczystości do pojemników na śmieci. Przedstawiciel „Pod Orzechem” ma prawo sprawdzić stan techniczny i użytkowy opuszczanych pomieszczeń. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych z winy Gości lub z winy osób ich odwiedzających, wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną. Przed opuszczeniem domku należy sprawdzić czy nie pozostawiono wartościowych rzeczy.
 13. Ośrodek „Pod Orzechem” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów należących do przebywających w ośrodku osób.
 14. Na terenie ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do osób przebywających na terenie ośrodka.

==================================================

Regulamin placów zabaw:

 • Plac zabaw jest terenem przeznaczonym do zabaw i wypoczynku dzieci.
 • Dzieci mogą przebywać na terenie placu zabaw wyłącznie pod opieką opiekunów (dorosłych).
 • Korzystanie z poszczególnych urządzeń zabawowych winno być dostosowane do rozwoju psycho-fizycznego dziecka. Oceny winien dokonać opiekun. Odpowiedzialność za użytkowanie placu zabaw spoczywa na opiekunie dziecka.
 • Wyposażenie placu zabaw powinno być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.
 • Opiekunowie dzieci winni pamiętać o odpowiedzialności prawnej za ewentualne szkody wyrządzone przez dzieci na osobach lub mieniu.
Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik