Domki i mieszkania
wakacyjne nad
morzem

WRZOSOWO
DZIWNÓWEK

Rezerwacja
On-Line

Józefa Urbaniak

604 79 88 35
Wrzosowo 43
72-400 Kamień Pomorski

jozefa@wrzosowo.info.pl

Białe Domki

 

Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się we Wrzosowie w pobliżu zalewu Wrzosowskiego oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem.  Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki, które znajdują się w ogrodzie w otoczeniu zieleni.
Oferujemy domki murowane (Pod Orzechem) oraz drewniane (Białe Domki).

Domki drewniane - Białe Domki
Domki letniskowe Białe Domki usytuowane są w drugiej cześci naszego ośrodka Pod Orzechem. Domki Białe są drewniane i miejsze niż domki Pod Orzechem, bo posiadają jedną sypialnię. Powierzchnia domku od 25 do 35 m2.

Teren na którym postawiliśmy domki jest całkowicie ogrodzony. Do dyspozycji naszych Gości jest plac zabaw, nowa świetlica, boisko do gry w piłkę nożną oraz urządzone miejsce na ognisko. Przy domkach jest ogrodzona łąka.

W bezpośrednim sąsiedztwie (ok.200m) można skorzystać z pomostu do wędkowania nad zatoką Wrzosowską.

Domki są drewniane wyłożone w środku boazerią. Każdy domek ma osobną sypialnię z dwoma tapczanikami oraz duży pokój z kanapą i/lub tapczanikiem. W dużym pokoju jest również stół i wyposażony aneks kuchenny z lodówką oraz telewizor. Oprócz tego jest łazienka z prysznicem. Przed wejściem do domku  jest zadaszony tarasik. Przed domkiem ława i leżanki ogrodowe oraz grill.

Naszym Gościom oferujemy BEZPŁATNY parking samochodu oraz Wi-Fi.

Mile widziane zwierzęta.

Obok zamieszczono zdjęcia Domków . 

Uwaga ogólna do zdjęć umieszczonych na naszej stronie www: ze względu na zmiany naturalne lub poczynione inwestycje część zdjęć może być nieaktualna, np. wnętrza domków różnią się między sobą drobnymi elementami wyposażenia, występują nowe elementy zagospodarowania terenu, itp.

Oferta "Pod Orzechem"

Cennik
Cennik